+420 725 311 301

© 2012 ARIA PURA, s.r.o. All Rights Reserved. www.ariapura.cz

Centrum interiérových vůní

Historicky první a jediná prodejna specializovaná na interiérové vůně v ČR.

  • Lampe Berger

    Lampe BergerSpolečnost Lampe Berger je na trhu již více než 100 let. Již od samého počátku bylo posláním Lampe Berger zlepšovat kvalitu vzduchu v interiérech. Difuzní systém byl vyvinut v roce 1898 lékárníkem Mauricem Bergerem, s cílem čistit infekční vzduch v nemocnicích. Záhy se začal využívat i v domácnostech a do neutrálního roztoku se postupně přidávaly parfémové složky.

    Díky svému patentem chráněnému kahanu tak lampy Lampe Berger ničí molekuly zodpovědné za nepříjemné pachy, přičemž účinně a plynule uvolňuje interiérové parfémy pro dlouhotrvající provonění prostředí.

    Lampe Berger odpovídá striktním a náročným kvalitativním normám. Díky systematický prováděným testům ručí za to, že nevytvářejí dým a neprodukují BTEX (benzen, toluen, etylbenzen a xylen).

    Produkty fungují na principu spalování a uvolňování vůně bez přítomnosti plamene. Pro příjemný pocit a domácí pohodu vytvořili parfuméři kolekci více než čtyřiceti vůní inspirovaných přírodou a atmosférou cest do dalekých krajů. K jejich tvorbě používají stovky přírodních i umělých substancí. Umělé substance je obohacují o bezpečné suroviny a jejich kombinací s těmi přírodními vznikají nové, dříve nepředstavitelné parfémy výjimečných vlastností. Mohou nahradit i nedostupné a vzácné přírodní látky, u nichž byla v přírodní formě prokázána zdravotní škodlivost.