+420 725 311 301

© 2012 ARIA PURA, s.r.o. All Rights Reserved. www.ariapura.cz

Centrum interiérových vůní

Historicky první a jediná prodejna specializovaná na interiérové vůně v ČR.

 • Millefiori Milano

  Italská společnost Millefiori Milano byla založena počátkem devadesátých let. Poměrně dlouhou dobu se zabývala výhradně výrobou exkluzivních designových svíček, v roce 2004 se ale začala zabývat i interiérovými vůněmi – nejprve v podobě vonných svíček a následně difuzorů. Jejich úspěch nastartoval obrovský růst firmy a k dnešnímu dni z ní udělal jednoho z nejžádanějších a nejvýznamnějších výrobců v oboru. Millefiori u svých výrobků klade velký důraz jak na designové zpracování (ať už se jedná o difuzéry, katalytické lampy či svíčky), tak na kvalitu a nezávadnost surovin k výrobě vonných esencí, které jsou vždy původem z Itálie či Francie.

  Vůně Millefiori pro Váš domov

  Vůně vytváří atmosféru a dodává styl.
  To je filozofie Millefiori, výběr toho nejlepšího z Itálie, exkluzivní vůně, originální řešení, jak provonět vzduch ve Vašem domově.

  Základem výrobků Millefiori je neustálý a pečlivý výzkum toho nejlepšího mezi vůněmi a designem, díky čemuž vznikají ojedinělé výrobky v jedinečných kombinacích.
  Spousta nápadů přeměněných do vůní a tvarů, které dávají svobodu výběru pro každého a současně respektují osobitý styl.

  Podstatou je vytvořit stylový doplněk, který si zaslouží speciální prostředí. Zkušenosti Millefiori: prvky, které vytváří atmosféru, charakterizují osobnost jedince, výběr vůně je individuální, tak jako každý člověk.

  Natural fragrances

  Vůně řady Natural jsou jednoduché, jsou krásné a jsou odlišeny barevně tak, aby našly místo v každém domově,pro který jsou charakteristické. Dávají možnost výběru každému, dle vůně či barvy. Základní řada Millefiori Natural obsahuje 18 vůní, které mají přírodní základ, lze je snadno identifikovat dle barev, vytvářejí uvolňující náladu, která patří ke každému domovu.

  Pečlivý výběr surovin a materiálů, dokonalý mix esencí, intenzivní kvalitní vůně, které dlouho vydrží: květinové a ovocné tóny smíchané s kořením, dřevem,v podobě jednoduchého ale efektního difuzéru se staly symbolem Millefiori.

  Vůně

  AS – Ambra e Spezie
  BC – Bois de Cèdre
  CW – Cold Water
  DV – Vanilla & Wood
  FA – Legni e Fiori d’Arancio
  FC – Fiori di Cotone
  GT – Green Tea
  LG – Lemon Grass
  LV – Fresh Lavander
  MB – White Musk
  MC – Mela & Cannella
  ME – Foglie di Menta
  MF – Melody Flowers
  MP – Mango & Papaya
  PO – Pompelmo
  RB – Rose Bouquet
  SB – Sandalo Bergamotto
  SS – Sea Shore
  TA – Talco
  VF – Vanilla Flower

  Selected

  Řada Selected obsahuje široké spektrum pečlivě vybraných komplexních vůní. Rafinované vůně které splňují všechny potřeby moderního životního stylu. Dodají osobitý styl.

  Vůně v této řadě jsou vhodné do každého interiéru, ve kterém dokáží spouštět emoce, dávat zážitky, procitnout. Exotické a evokující tóny, které dodávají teplou a příjemnou atmosféru, smyslnou náladu.

  Řada Selected nabízí 16 elegantních vůní, které jsou ukryty v difuzéru z mléčného skla. Rafinovaný design a styl, dokonalá směs parfému, která je zahalena špetkou tajemna.

  Vůně

  AD – Amber Delice
  BA – Bois d’Arbre
  CE – Cedar
  CO – Cologne
  GG – Germe di Grano
  IS – Icing Sugar
  LI – Linen
  MI – Mirto
  MO – Monoi
  MS – Muschio & Spezie
  NI – Ninfea
  OA – Oasi
  OT – Orange Tea
  SI – Silver Spirit
  SL – Sweet Lime
  VC – Vanille Cannelle

  ZONA

  Řada ZONA je nejvyšší řadou Millefiori, která byla vytvořena s nejvyšší dokonalostí tak, aby uspokojila ty nejnáročnější zákazníky. Transparentní elegantní linie, dokonalé vůně, které vytvářejí dokonalou atmosféru. Zona je zosobněním smyslů a elegance. Zona je dokonalý bytový parfém.

  Řada Zona je úžasná magie vůní pro váš domov. Tato řada přináší jemné, delikátní fragrance, které jsou příjemné a smyslné, tak jako šepot vánku vznášejícího se kolem nás.

  Řada Zona nabízí 10 unikátních vůní ukrytých v elegantní skleněné lahvičce s bílým keramickým uzávěrem. Jednoduchý čtvercový design, průhledné sklo, elegantní bílé balení. Dárek, který je opravdovým luxusem.

  Vůně

  CH – Chimera
  FM – Fior di Muschio
  IR – Iris
  LS – Legni & Spezie
  OX – Oxygen
  PG – Pomegranate
  RM – Rose Madelaine
  SM – Spa & Massage Thai
  VL – Vanilla Lime
  WP – White Patchouly