+420 725 311 301

© 2012 ARIA PURA, s.r.o. All Rights Reserved. www.ariapura.cz

Centrum interiérových vůní

Historicky první a jediná prodejna specializovaná na interiérové vůně v ČR.

 • Služby

  Produkty pro domácnost

  Centrum interiérových vůní nabízí širokou škálu bytových parfémů – doplňků, které slouží hned k několika účelům. Dokáží oživit interiér, ale také fungovat jako pomocníci v rámci DOMÁCÍ AROMATERAPIE. Vůně totiž mohou člověka prostřednictvím lidských smyslů například zklidnit, povzbudit nebo pro něj vytvořit příjemnou relaxační atmosféru. Mezi zmiňované produkty patří zejména aroma difuzéry, elektronické aromapřístroje, katalytické lampy nebo další bytové parfémy.

  Profesionální provonění

  Naší strategií je dát firmám možnost zvýšit úroveň jejich image. Našim klientům dáváme možnost vytvářet vlastní, jedinečné prostředí, právě takové, kde mohou jejich zákazníci zapojit všechny smysly, paměť a emoce – zapojit svůj celý čichový systém a vše s ním spojené. Spolu s nepřeberným množstvím těch nejrůznějších lákavých vůní nabízíme rovněž vlastní „design“, vlastní firemní VŮNI POSILUJÍCÍ samotnou ZNAČKU, prostředí a nezapomenutelné zážitky Vašich zákazníků. Nabízíme analýzu prostor a zpracování návrhu vhodné vůně.

  Scentmarketing

  Poskytujeme služby, které vylepšují obchodní prostředí. Využíváme možností čichové stimulace k vytvoření speciální vůně pro váš podnik. Působení na čich je důležitou součástí „vícesmyslového“ marketingu schopného vylepšit celkový dojem z obchodní značky. Využití vůně v oblasti podnikání a veřejných služeb má velký potenciál pro ekonomiku firmy a spokojenost zákazníků a klientů. Vůně nejen ZVYŠUJE IMAGE firmy, ale také zkrášluje prostředí, zanechává pozitivní dojem. Lidé se totiž rádi vracejí do příjemného prostředí.