+420 725 311 301

© 2012 ARIA PURA, s.r.o. All Rights Reserved. www.ariapura.cz

Centrum interiérových vůní

Historicky první a jediná prodejna specializovaná na interiérové vůně v ČR.

 • Sortiment

  Tyčinkové aroma difuzéry

  Aroma difuzér má podobu lahvičky s vonnou esencí, která je uzavřena zátkou s otvorem uprostřed. Do otvoru se vkládají tyčinky, po kterých vonná esence vzlíná a následně se uvolňuje. Intenzitu uvolňování lze ovlivnit množstvím vložených tyčinek. Díky svému designu difuzér poslouží i jako zajímavý estetický doplněk.

  Elektronické difuzéry na kapsle

  Elektronické difuzéry fungují na principu vyměnitelných vonných kapslí vyrobených z čistých esenciálních olejů, které lze libovolně kombinovat, měnit a znovu používat! Výsledkem je příjemná vůně kolem s minimálním úsilím. Zapomeňte na nudné a nenápadné difuzéry či osvěžovače vzduchu. 

  Keramické aroma difuzéry

  Porcelánové aroma difuzéry uvolňují vonnou esenci svým vlastním povrchem. Porcelánovou dekoraci stačí pokapat několika kapkami vůně, či ji do lahvičky s vůní ponořit. Záleží na tvaru difuzéru. Porcelán dokáže díky svým patentovaným vlastnostem vůni absorbovat a jemně uvolňovat do prostoru. 

  Katalytické lampy

  Katalytické lampy jsou novou a velmi moderní podobou čisitičů vzduchu. Díky katalytické reakci, jež se spustí jejich hořením, provoní rychle a intenzivně své okolí, které navíc zbaví zápachu i bakterií. Vonná esence je ukrytá ve skleněné nádobce, která je obvykle designově velmi zajímavě propracovaná, proto jsou tyto výrobky v první řadě dekorační záležitostí. Katalytická reakce se odstartuje krátkým zapálením lampy a následným uhašením, pak již pokračuje sama bez hoření, a tedy bez vypouštění škodlivin.

  Ultrasonické difuzéry

  Ultrasonický difuzér s moderním a funkčním designem zaručuje díky ultrazvukové technologii tiché, avšak stálé provonění.Stačí jen rozředit některou z vodorozpustných vůní – aroma či esenciálních olejů – nakapat do připravené vody a vzduchem se začne šířit voňavý opar. Chromatická změna přispěje k vytvoření příjemné a delikátní atmosféry. Automatické vypnutí regulované hladinou vody. Nevyzařuje teplo.

  Aromaterapie

  Aromaterapie doslova znamená „léčba pomocí vůně“. Vhodně zvolená vůně nám pomůže odstranit únavu, snížit napětí a stres, povzbudit náladu. Vhodným prostředkem jsou aroma oleje. Nejlepší jsou 100% přírodní esenciální oleje, které jsou produktem květů, plodů, listů, kůry a jiných čistě rostlinných prvků. Aroma oleje lze použít do jakékoliv aroma lampy, zvlhčovače vzduchu či odpařovače. Aroma oleje můžeme také použít při masážích nebo nakapat několik kapek do koupele.

  Vůně do auta

  Naše designové autovůně připevníte na větrací otvory jakéhokoli automobilu za pomoci univerzálního funkčního klipu -vertikálně i horizontálně. Vůně do auta pak za pomoci puštěného vzduchu poskytuje stálé a dlouhotrvající provonění. Řada z nich umožňuje vyměňovat náplně, střídejte tak vůni v autě podle nálady či ročního období. Osvěžte svůj automobil nejen krásnou vůní, ale i originálním a designovým doplňkem. 

  Vůně do kabelky

  Tento inovativní módní doplněk dokáže provonět jednu z nejpotřebnějších věcí každé ženy – její kabelku. Dodejte své kabelce dotek půvabu výběrem jedné z vůní Millefiori Milano dostupné pro novinku Milledy. Vůně Milledy, jež si vyberete, prozradí něco o vaší osobnosti pokaždé, když někam vyrazíte se svojí voňavou kabelkou. Milledy nabízí různobarevná provedení obalu s květinovým vzorem. Kabelka voní díky pogumované parfémované kartičce vložené uvnitř designového obalu, kterou lze obměňovat.

  Péče o textilie

  Možná jste si někdy řekli, že by bylo úžasné mít STEJNOU vůni prádla po celou dobu. Vyprat, ovonět aviváží, použít vodu na žehlení STEJNÉ vůně, dát do šatny či šuplíku, kde to voní STEJNĚ a v případě návštěvy zakouřené restaurace zneutralizovat pachy nasáté v oblečení opět STEJNOU vůní. To je přesně koncept Millefiori Laundry – STEJNÁ vůně pro všechny procesy související s prádlem a oblečením. Jednoduchý koncept, díky kterému se dosáhne maximálního efektu.

  Fresh Air Friends

  Speciální kolekce polymerových panáčků Fresh Air Friends si poradí se zápachem a provoněním šatníku, bot i automobilových interiérů. Jsou vyrobeni za pomoci speciálních molekul obsahujících esenciální oleje, čímž dokáží nejen dlouhodobě provonět, ale rovněž i bojovat s nepříjemnými pachy. Tvarově jsou uzpůsobeni k uchycení v odpovídajících prostorech – na šatních ramíncích, v obuvi či na ventilaci automobilů.

  Svíčky

  Svíčky jsou jedním z nejdéle používaných bytových parfémů. Řadíme je mezi výrobky s průměrnou – střední silou provonění, které je spíše dlouhodobějšího charakteru. Jednoduchým zapálením svíčky dokážeme vytvořit vcelku rychle a bez námahy příjemně jemně voňavou atmosféru, její plamen navíc dodá místu nádech romantiky a pocit tepla nebo bezpečí.  

  Vonné doplňky

  V naší nabídce najdete celou řadu vonných doplňků, jako jsou vonné sáčky, bytové spreje, ale i vonné náramky, klíčenky či produkty proti komárům. Stejně tak náhradní náplně do aroma difuzérů, katalytických lamp, vonné kapsle do aroma přístrojů, vyměnitelné náplně do autovůní a zavazadel. Stačí si vybrat tu správnou vůni právě pro vás.