top of page

Jeho již 8. ročník přivede fandy hodinek opět do Pražského paláce Žofín. Po čas celé výstavy bude naše firma zajišťovat profesionální provonění celého paláce Žofín pro ještě lepší dojem z celé výstavy a navození pohodové atmosféry všem návštěvníků a vystavovatelům.

Malá ochutnávka, na co se během těchto dvou dnů můžete těšit. Představí se zde celá řada zajímavých vystavovatelů ze Švýcarska, Japonska, Německa, Francie, Česka, Slovenska a dalších zemí. Konkrétně můžeme prozradit, že uvidíte novinky populárních značek, jako je Chopard, Zenith, Perrelet nebo třeba Sinn či stále rostoucí Norqain. Samozřejmě v neposlední řadě budou lákavé nové modely také domácích výrobců tikajících klenotů. Tradičně se bude prezentovat Prim Manufacture 1949, Robot, Chronotechna nebo ateliér Prokop & Brož, jehož zakázková výroba dávno překročila hranice naší země.


Zástupci hodinářských značek se představí na desítce přednášek, které jsou nedílnou součástí SEW Praha, ani tady nebude chybět profesionální provonění pro navození atmosféry. Víte, že některé modely a značky mají výnosnost vyšší než akcie nebo než koupě Ferrari 488? Do kterých hodinek lze investovat a s jakou návratností? Na tyto a další otázky budeme hledat odpovědi.


Po čas obou dní budou moci návštěvníci výstavy opět hlasovat o tom, které hodinky si podle nich zaslouží titul hodinky roku, tedy Watch of the year 2022. Je jen a jen na Vás zda budete posuzovat techniku, design, či další atributy.


Lze tedy konstatovat, že 8. ročník největší výstavy luxusních hodinek ve střední a východní Evropě, který se odehraje 21. a 22. října 2022 v pražském Paláci Žofín, opět má co nabídnout, čím zaujmout přátele krásných časomír. Věříme, že si tuto skvělou výstavu užijete a díky profesionálnímu provonění od ARIA PURA.


Další informace na: www.sewpraha.com.

  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page