Unikátní porcelánové difuzéry Chando

OBDIVUHODNÉ RUČNĚ VYRÁBĚNÉ DIFUZÉRY CHANDO

Značka Chando vznikla v roce 1977 v čínské Šanghaji, kdy nadaný Vicki Chen začal studovat umění keramiky, proces její inovace, ale také rozdíly mezi západním a východním estetickým smýšlením. Vicki brzy objevil výjimečné vlastnosti a schopnost keramiky šířit vůni. Propojením tradičního východního umění se západní elegancí vznikly okouzlující produkty, které ve světě nemají obdobu. 

Vytvoření voňavého porcelánu není jen výsledkem speciálního vzorce nebo dalšího kroku ve výrobní lince, je to výsledek držení se vašeho celoživotního přesvědčení, názorů a tradic, i když ostatní říkají něco jiného. Od prvního do posledního kroku,  krůček po krůčku, vytváříme harmonický vztah mezi vůní a krásou.

 

Výrobní proces jednoho porcelánového difuzéru zahrnuje celkem 42 dlouhých kroků. Přes náčrty, konzervace, nekonečné uhlazování povrchové struktury a spojování jednotlivých částí porcelánu až k finální přeměně "obyčejné" keramiky v neobyčejný designový aroma difuzér, který je vymazlený a promyšlený do každého detailu. 

Máte zájem o tyto produkty?
Neváhejte nás kontaktovat.
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

Copyright © 2012 by ARIA PURA