Procestujte svět s vůněmi Mr&Mrs Fragrance

MR&MRS FRAGRANCE - VŮNĚ, TVARY, BARVY, INOVACE

Společnost Mr&Mrs Fragrance je koktejlem zájmů a hodnot, které Massimo Esposito a Simonová Gueriniová objevovali a utvářeli během více než 5ti-leté spolupráce: vášeň pro cestování, fotografie, umění a parfémy používané v různých kulturách po celém světě. Od roku 2010 kolem sebe Massimo a Simona shromáždili skupinu vášnivých podnikatelů, sdílejících společnou vizi: vytvořit značku, která je reprezentuje svět parfémů a designu pomocí moderních technologií. 

Během pouhých pěti let se z Mr&Mrs Fragrance stala velká domácí parfumerie s hravými, avšak rafinovanými technologickými produkty. Aroma přístroje na vonné kapsle zcela změnily způsob provoňování interiérů, a to právě pomocí technologie a inovací. 

Produkty Mr&Mrs Fragrance jsou úzce spjaty s interiérovým designem. Barevné tvary spolu s více než 20 různými vůněmi charakterizují živost, rozmanitost a modernitu pracovních i obytných prostor. Funkce aroma produktů této značky spočívá v přenosu a posílení pozitivních emocí, zpříjemnění pobytu v interiéru a pohodlí uživatelů. 

Značka Mr&Mrs je dnes známá po celém světě a distribuována ve více než 24 zemích.  

Máte zájem o tyto produkty?
Neváhejte nás kontaktovat.
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

Copyright © 2012 by ARIA PURA