top of page

Pro naše zákazníky
uděláme cokoliv

"OC Eurovea"

-

Díky vůni se zvyšují preference výběru
nákupního centra až o 20 %.

Koncept

Jedná se o jedinečné centrum, které je více než pouhé obchodní centrum. Už jen jeho umístění na břehu řeky Dunaje je výjimečné a láká svým relaxujícím pohledem na plynoucí řeku. Obzvláště v letních měsících je tato destinace velice populární a mnoho lidí navštěvuje centrum nejenom kvůli nákupům, ale i za účelem pohodové atmosféry. Zadání proto bylo poměrně náročné, vybrat vůni, která bude vhodná nejen pro centrum samotné, ale také pro tuto lokalitu.

Strategie

Pro obchodní centra je možné použít více strategií jak provonět. V tomto případě nebyl požadavek provonět pouze vstupy, ale kompletně celé centrum. Provonění kompletního centra může být náročné, jelikož se potýkáme hned s celou řadou nejrůznějších vůní, které jsou v centrech přítomné. Jedná se o parfumerie, food courty a další. Proto jsme zvolili vůni, která není podprahová a bude schopna centrum příjemně provonět aniž by byla obtěžující pro návštěvníky.

Máte zájem o aroma řešení?
Neváhejte nás kontaktovat.

Informace o zpracování osobních údajů:

Prostřednictvím kontaktního formuláře si uložíme Vámi uvedenou emailovou adresu a následně Vám na ni zašleme odpověď na Váš dotaz, a to proto, že takový postup je pro zodpovězení Vašich dotazů nezbytný. Váš email nevyužijeme pro žádné jiné účely a nepředáme jej nikomu dalšímu.

Bližší informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Výborně! Zpráva byla přijata.

bottom of page