Pomozte nám svést bitvu za provonění měst


Zapojte se do bitvy za provonění našich měst

V měsíci květnu se rozbíhá netradiční akce za provonění našich měst. Projekt Fujaroma umožní široké veřejnosti řešit problém nepříjemných pachů v interiérech.

Projekt je postaven na legendě o krotitelích zápachu – mistrech bojového umění FUJAROMA. Pět mistrů krotitelů je připraveno svést bitvu se zápachy různé intenzity. Na webu fujaroma.cz můžetehlásit interiéry se zápachem a vyslat pomyslné krotitele do boje za jejich provonění.

Nahlášení probíhá ve třech jednoduchých krocích - výběr místa se zápachem, jeho označení na mapě a odeslání formuláře. Na ty, kteří se zapojí do bitvy proti zápachu, čeká odměna v podobě luxusních vůní a dárků od partnerů projektu.

Do projektu můžete vstoupit i jako majitelé interiéru a nechat provonět vaši kancelář, obchod, zdravotní středisko nebo fitcentrum. K provonění profesionálními parfémy jsou vhodné všechny typy veřejných i komerčních interiérů. Zvláště pak prostory, v nichž se odehrávají společenské události, jako jsou výstavy, módní přehlídky, vernisáže nebo konference.

Přejete-li si proměnit váš interiér na příjemnější místo pro zákazníky, zaměstnance i pro vás samotné, máte skvělou příležitost. Ze zájemců o voňavé prostory bude vybrán jeden, který získáprofesionální provonění na rok zdarma!

Využijte šanci zlepšit aroma i ve vašem městě nebo interiéru. Poznejte celý příběh o legendě FUJAROMA a bájných krotitelích zápachu. Navštivte webové stránky nebo Facebook, sledujte průběh bitvy a zapojte se!

Nejlepší příspěvky
V tomto jazyce nebyly zatím zveřejněny žádné příspěvky
Zůstaňte s námi...
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
Zatím žádné tagy
Následujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square