• Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

Copyright © 2012 by ARIA PURA

Vitejte ve světě vonných svíček Yankee candle

VÍTEJTE VE SVĚTĚ YANKEE CANDLE

Yankee Candle je značka s opravdu jedinečným a téměř neskutečným příběhem. Na počátku stál jeden člověk a  dnes je Yankee Candle nejproslulejším americkým výrobcem vonných svíček s více než 10 000 obchody v USA a několika desítkami distributorů po celé Evropě. 

Značka Yankee Candle si zakládá na výběru vonných esencí, což zaručuje stálou a intenzivní vůni svíček po celou dobu hoření, až do posledního záblesku plamínku. Svíčky obsahují přírodní extrakty a esenicální oleje a pokrývají širokou škálu vůní - od svěžích, citrusových, po čisté mýdlové, přes exotické ovoce až po vůně evokující atmosféru každodenních situací, svátku a slavností. 

Společnost Yankee Candle pokračuje v tradičním řemesle, které se dědí z generace na generaci, ctí tradiční postupy, avšak neustále se snaží držet krok s měnícími se trendy, pružně reaguje na změnu poptávky a nároky zákazníků. Všechny parfémy jsou pečlivě zkoumány týmem zkušených parfumérů tak, aby bylo dosaženo co nejvyšší kvality vůně.

Yankee Candle dnes nabízí různé druhy vonných svíček, vonné vosky, vůně do auta, ale i nejrůznější doplňky jako jsou aromalampy nebo svícny. Oblíbené jsou tradiční každoroční limitované edice svíček, speciálně vytvořené při příležitosti nejrůznějších svátků jako jsou například Vánoce, Velikonoce nebo Halloween.

Máte zájem o tyto produkty?
Neváhejte nás kontaktovat.