Vítejte ve světě proslulých svíček značky Baobab

VÍTEJTE VE SVĚTĚ BAOBAB COLLECTION

Stejně jako baobab v africké savaně, vynikají i svíčky a difuzéry Baobab Collection mezi ostatními,  svou velikostí a originálním designem. Jsou to neobyčejné předměty, které poskytují okouzlující a estetický zážitek.

Produkty Baobab Collection poprvé spatřily světlo světa v roce 2002, v kouzelné krajině Tanzanie, zemi bohaté na intenzivní barvy a okouzlující parfémy. Kolekce jsou inspirovány vzdálenými místy a divokou přírodou. Jejich výroba probíhá v Belgii, v zemi uznávané pro svou kreativitu, know-how a nadčasovost.

Svíčky společnosti Baobab Collection jsou spjaty s příběhy, které čekají na objevení. Belgická značka zůstává věrná svým tradičním hodnotám a precizní práci evropských odborníků a řemeslníků. Použité suroviny jsou vybírány s největší péčí - minerální vosk pochází z Německa, sklo je z Polska, kůže z Itálie a vůně jsou vytvořeny a zdokonalovány v Grasse. Všechny svíčky jsou ručně lity do ručně foukaného skla, což činí každý kus originálem. Kolem každé svíčky je uvázaná černá stuha s logem značky, poté je svíčka zabalená do elegantní černé krabičky.  

Máte zájem o tyto produkty?
Neváhejte nás kontaktovat.
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

Copyright © 2012 by ARIA PURA