top of page

Dejte vašemu podnikání nový rozměr

Díky použití vůně se znatelně prokázala zvýšená ochota nakupovat

Představte si, že přijdete do obchodu a okamžitě se cítíte inspirováni a povzbuzeni. Ani ještě nevíte co v obchodě prodávají, ale vy už máte pocit, že si určitě něco koupíte. Hned jak ucítíte čerstvou uklidňující vůni, cítíte se jasně a rozhodně, nakupujete a užíváte si zážitku.

Obchodní zástupci společnosti ARIA PURA, která je předním distributorem a dodavatelem aroma přístrojů a vůní pro rozlehlé prostory a současně specialistou zabývající se vonným marketingem, jsou schopni vytvořit a vybrat ty nejlepší možné vůně právě pro vaši značku. Naše profesionální produkty mohou být také použity jako odstraňovače zápachu nebo neutralizátory nepříjemných pachů.

Dodáváme prémiové a komplexní vůně, které doplňují a posilují značky našich klientů tím, že oslovují jejich zákazníky na emocionální úrovni. Díky pozitivním reakcím zákazníků na provoněné prostory došlo k rozšíření sortimentu o vonné rozprašovače, difuzéry, toaletní vody, vonné visačky ve stejné vůni, což vedlo k dalšímu posílení značky.

 

 

 

Chcete se dozvědět více? 

Kontaktujte některého z našich specialistů nebo nám napište na info@ariapura.cz

Prodávejte za pomoci vůně!

Od vytvoření vlastní vůně na míru, vyvinuté důvěryhodnými mezinárodními mistrovskými parfuméry, až po vytvoření efektivních řešení k odstranění nežádoucích pachů.

O výhodách scentmarketingu se už přesvědčili naši spokojení zákazníci

Jak funguje
scentmarketing

Jednoduše, když vaše podnikání skvěle voní, posiluje to Vaši značku. Dokonalé vůně z našich designových aroma přístrojů dodávají zákazníkům skvělou náladu, zvyšují dobu strávenou v prostoru a tím i prodeje. Skvělá vůně může lákat zákazníky do vaší restaurace nebo kavárny nebo zaujmout, aby navštívili vaši prodejnu a prohlédli si produkty, které nabízíte.

 

ARIA PURA se specializuje na sladění perfektní vůně s vaší značkou. Máme k dispozici stovky vůní a jsme schopni vytvořit vůni na míru, která bude sedět přímo k vašemu konceptu či značce. 

 

Spolupracujeme s předními parfuméry u nás i v zahraničí, abychom byli schopni nabízet ten nejlepší zákaznický servis, ale i vůně a kombinujeme je s perfektními aroma přístroji, které zvládnou splnit jakýkoli požadavek. Můžete také mít vlastní vůni, která bude vyvinuta pro jedinečnost značky.

Kvalita a bezpečnost

Všechny vůně od společnosti ARIA PURA jsou v souladu s nejvyšší úrovní bezpečnosti a  v souladu s předpisy stanovenými Mezinárodní asociací pro parfémy (IFRA).

 

IFRA byla založena v roce 1973 a vypracovala mezinárodní kodex postupů a bezpečnostních norem pro parfumerský průmysl. Členové národních sdružení, které patří do IFRA, smí používat pouze vonné látky, které nepředstavují riziko pro lidské zdraví ani životní prostředí.

Místa

Společnost ARIA PURA dodává řešení profesionálního provonění po celé České republice, Slovensku a Maďarsku. Naše ředitelství je v Brně a máme také dva showroomy (Brno a Praha). Naši obchodní zástupci, obsluhují všechny výše zmíněné státy. Prostřednictvím naší distribuční sítě, jsme schopni pokrýt našimi službami kompletní prostor Evropy, Severní Afriky, blízkého východu a Jižní Ameriky.

Jsme schopni také vést diskuze a návrhy po telefonu či internetu a zaslat vzorky vůní poštou kamkoli po Evropě.

Naše aroma zařízení jsou jednoduché na ovládání, téměř bezúdržbové a vysoce efektivní. Přístroje Vám mohou být doručeny naším technikem, který Vám přístroj nainstaluje a vše podrobně vysvětlí.

Chcete vědět víc? Kontaktujte nás.
bottom of page