top of page

Jak jsme vznikali

Již více než 10 let pomáháme vytvářet
zážitky prostřednictvím vůně.

Začalo to menšími privátními zákazníky a o 2 roky později, v roce 2010, bylo v Brně otevřeno Centrum interiérových vůní ARIA PURA (v překladu čistý vzduch, z italštiny)  jako vůbec první prodejna specializovaná na interiérové vůně v České republice a zároveň v Evropě.

 

Současně byl zprovozněn i e-shop www.bytove-parfemy.cz jako internetová podpora kamenného prodeje Centra. Koncept internetového i kamenného prodeje je dodnes orientován na produkty bytové kosmetiky a jejich doplňky či profesionální provonění větších veřejných i komerčních prostor. Zákazníci zde mohou vybírat z více než 300 výrobků od několika předních světových výrobců, otestovat mohou více než 1000 nádherných vůní.

Naším nejčastějším a nejpopulárnějším sortimentem jsou zejména aroma difuzéry a katalytické lampy, se kterými máme zkušenost již několik let.

 

Vybíráme k prodeji jen ty nejkvalitnější a zdravotně nezávadné produkty.

 

Díky dlouholetým zkušenostem dokážeme poradit s výběrem těchto výrobků, vůněmi a technologiemi provonění. Aby byly naše služby co nejkompletnější, kromě tradičních výrobků přinášíme i velkou řadu dalších vonných doplňků, ať už se jedná o parfémované sáčky, vůně do auta, do kabelky či třeba kolekci na prádlo.

Jsme hrdým distributorem a agentem řady exkluzivních značek jako je Culti, Mrs&Mrs Fragrance, Esteban, Baobab, Chando a mnoha dalších. 

Od roku 2011 se zároveň specializujeme i na profesionální provonění prostor a scentmarketingové řešení pro hotely, banky, obchody, kanceláře, kasina, fitness, zdravotnický i automobilový průmysl a další.  Úspěch značky dokazují klienti jako Hilton, T-Mobile, Dek Trade, Max Mara, Carollinum a mnoho dalších.

Současně působíme ve třech zemích, Česku, Slovensku a Maďarsku.

Celý tým je připraven plnit vaše přání, nabídnout krásné a unikátní produkty a poskytnout stoprocentní servis pro vaši radost a spokojenost, a to jak fyzicky v Centru interiérových vůní Aria Pura v CT Parku na Škrobárenské ulici v Brně či Vinohradské ulici v Praze, tak v rámci online prodeje na e-shopu www.bytove-parfemy.cz.

Pro řadu našich klientů jsme vyvinuli vlastní produktovou řadu vonných doplňků jako jsou aroma visačky, difuzéry, svíčky, vůně do auta, .... 

Naše filozofie

Naše filozofie

Provoníme váš svět, ať je jakkoli velký...

Přicházíme s celou řadou originálních a stylových doplňků nejen pro voňavý a pohodlný domov. Naše práce se odvíjí od vědeckých studií, jež potvrzují, že:

  • lidský čich postihuje 75% denních emocí a hraje důležitou roli v paměti

  • vůně je přímo propojena s částí mozku, která je zodpovědná za tvorbu vzpomínek; to, co člověk vidí, zapamatuje si asi z 50 % a to na čtyři měsíce; vůni, již cítíme, si pamatujeme celý rok, a to s přesností 65 %

  • vůně je jednoznačným spouštěčem emocí, dokáže dodat energii a povzbudit, uklidnit a zrelaxovat nebo třeba dopomoci k soustředěnosti, zredukovat stres nebo zkvalitnit spánek

  • vůně podporuje dobrou náladu, jemná vůně dokáže velmi snadno zpříjemnit a zkrášlit naše bezprostřední prostředí

  • vůně dokáže působením na lidské smysly podpořit pracovní efektivitu, průzkumy dokazují, že lidé pracující ve voňavém a příjemném prostředí prokazují větší výkonnost a efektivitu práce

  • vůně se stává velmi klíčovou součástí prezentace a marketingu společnosti i podporou prodeje, a to velmi účinnou, zákazníci se do voňavého prostředí velmi rádi vrací, dle celosvětových studií v takových prostorách stráví mnohem větší množství času a utratí i více peněz

Náš tým

Náš tým

115.jpg
Hana Kružíková

výkonná ředitelka

109.jpg
Vendula
Nevrtalová

e-commerce

Breicetl_1.jpg
Oldřich
Breicetl

velkoobchod a řetězce, obchodní zástupce pro Moravu a Slovensko

104.jpg
Stanislav Koros

obchodní ředitel

111.jpg
Sára
Pichlová

vedoucí pobočky Praha

Dolezal_2.jpg
Miroslav
Doležal

obchodní zástupce pro Prahu a Čechy

108.jpg
Eva
Rousová

e-shop, logistika, centrální sklad

102[1].jpg
Hana 
Berková

vedoucí pobočky

Brno

Norbert_1.jpg
Norbert
Zvekán

obchodní zástupce pro Maďarsko

bottom of page