top of page

Unikátní parfémy,
jednoduchá italská elegance

VÍTEJTE VE SVĚTĚ EXKLUZIVNÍCH PARFÉMŮ CULTI

Společnost CULTI byla založena na počátku 90. let a v průběhu let se rozvíjela a přizpůsobovala životnímu stylu a potřebám svých náročných zákazníků. Produkty CULTI jsou nadčasové, jednoduché a exkluzivní zároveň, stejně jako italská elegance. Kult krásy a závazek k potřebám zákazníka jsou pilíře, na kterých je založena výrobní filozofie společnosti CULTI.

Produkty CULTI jsou rozděleny do několika kolekcí, z nichž některé jsou stálé, a jsou během roku doplňovány o sezónní kolekce, čímž vychází vstříc svým zákazníkům, kteří tak mohou buď investovat do klasických výrobků nebo si můžou vychutnávat nové produkty dle aktuálních trendů a období.


Každý produkt je vytvářen jemným italským řemeslným zpracováním se zaměřením na detail, použité materiály a parfémy jsou vždy té nejvyšší kvality.

V roce 1990 CULTI doslova vynalezl tyčinkový difuzér a vytvořil tak trh s vonnými látkami v rámci odvětví selektivní parfumerie. Rozptýlení vůně ratanovými tyčinkami bylo později přijato mnoha konkurenčními společnostmi. Charakteristické vlastnosti difuzérů CULTI jsou proto opravdu originální a jedinečné.

 

Paleta vůní CULTI dnes čítá desítky různých parfémů, které jsou vyrobeny na stejném základním pojetí: několik pečlivě vybraných "čistých" prvků, které zajišťují jedinečnou svěžest, eleganci a jednoduchost.

Kolekce
Stile

Jednoduché, čisté difuzéry z matného skla s uzávěrem z přírodního javorového dřeva.

Kolekce
Decor

Elegantní difuzéry z hnědého skla s uzávěrem z tmavého dřeva.

Kolekce
Colours

Kolekce difuzérů v několika barevných variantách pro zpestření interiéru. 

Kolekce
Welcome

Kolekce difuzérů a tělové kosmetiky vytvořená speciálně pro použití v koupelnách. 

Kolekce
Stile

Jednoduché, čisté difuzéry z matného skla s uzávěrem z přírodního javorového dřeva.

Kolekce
Decor

Elegantní difuzéry z hnědého skla s uzávěrem z tmavého dřeva.

Máte zájem o tyto produkty?
Neváhejte nás kontaktovat.

Výborně! Zpráva byla přijata.

bottom of page